KONST / Litografier / Färglitografi 13431039
nr 1343 1039
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Färglitografi, "Djurgårdsek". Signerad, numrerad 263/360. Motivet: 27x36 cm
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:06:45
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg